UWAGA!!! PROMOCJA!!!

A&ATUT zawsze zwarty i gotowy do działania!
Od dziś do 19.03 świętujemy Dzień Kobiet – zapraszamy wszystkie Panie do
skorzystania z wyjątkowej promocji <3

UWAGA!!!

Tajemnicza wieść niesie, że się zamykamy… hmm… nic bardziej mylnego!
Nigdzie się nie wybieramy 😉
Nasza profesjonalna kadra instruktorów i baza szkoleniowa są do Waszej
dyspozycji!
Prawo jazdy w Poznaniu? Tak, w A&ATUT!

Kursy Programowania

KURS PROGRAMOWANIA W A&ATUT

Nasz kurs programowania to spora wiedza teoretyczna poparta wielogodzinną praktyką. Jako absolwent naszej szkoły, staniesz się atrakcyjny na rynku pracy i zyskasz możliwość podjęcia pracy w dobrze opłacanym zawodzie.

Nie zastanawiaj się. Przyjdź na pierwsze spotkanie i rozpocznij intensywną naukę programowania. To pierwszy krok do zdobycia wymarzonej pracy.

Nasza ścieżka kształcenia umożliwia zdobycie kompetencji, które pozwolą na realizację komercyjnych projektów. Z nami stworzysz własne portfolio projektów, które będziesz mógł zaprezentować przyszłemu pracodawcy.

FIRST STEP (wprowadzenie)

Podczas pierwszego weekendu przyswoisz podstawową wiedzę na tematy około programistyczne, będziesz miał okazję skonfrontować swoje osobiste predyspozycje i przekonać się czy programowanie jest dla Ciebie. Dowiesz się jak precyzować swoje myśli, aby móc dążyć do rozwiązania problemu w jak najprostszy sposób. Zapoznasz się z najpopularniejszymi językami programowania oraz która z proponowanych przez nas ścieżek kształcenia jest dla Ciebie najodpowiedniejsza. Na koniec rozwiążesz zadanie sprawdzające Twoje predyspozycje.

KURSY EDUKACYJNE – POZIOM PODSTAWOWY (po kursie wprowadzającym)

FRONTEND

Wybierając kurs Frontendu, staniesz się osobą odpowiedzialną za warstwę prezentacyjną aplikacji internetowych. Będziesz tworzył interfejs użytkownika, będziesz miał wpływ na to jak końcowo dana aplikacja będzie wyglądała. W pierwszej części frontendu poznasz technologie HTML, CSS, JavaScript, wykonasz szereg zadań i zakończysz ten etap realizując swój pierwszy projekt!

BACKEND (języki do wyboru: Java, PHP, Python)

Wybierając kurs Backendu, będziesz tworzył całą warstwę logiczną aplikacji internetowej. W pierwszej części backendu zostaniesz wprowadzony w jego tajniki, dowiesz się czym są instrukcje warunkowe, pętle, funkcje, metody oraz jak to stosować. Poznasz pracę na bazie danych. Zapoznasz się z dostępnymi frameworkami, czym jest MVC oraz programowanie obiektowe. Wykonasz zadania praktyczne a wszystko zakończysz projektem!

KURSY EDUKACYJNE – POZIOM ROZSZERZONY (po kursie podstawowym)

FRONTEND

W zaawansowanej części frontendu wprowadzimy Cię w metodyki rozwoju oprogramowania, poznasz wzorce projektowe, pracę z repozytorium kodu, architekturę aplikacji.  Będziesz dalej rozwijał swoją wiedzę w zakresie HTML, CSS, JavaScript. Poznasz bazy danych oraz dostępne frameworki usprawniające pracę. Te i wiele innych zagadnień. Praktyczne zadania, realizowane w grupach będą stanowiły elementy końcowego projektu, wzbogacającego Twoje portfolio!

BACKEND

W zaawansowanej części backendu będziesz kontynuował pracę z bazami danych oraz pracę we frameworkach. Wprowadzimy Cię w metodykę rozwoju oprogramowania, wzorce projektowe, architekturę aplikacji i wiele innych. Wiedza poparta będzie dużą dozą zadań praktycznych, a Twoja przygoda z kursem backend zakończy się zaliczeniem w formie praktycznego projektu.

NAZWA KURSU ILOŚĆ GODZIN CENA brutto
FIRST STEP 10 480zł
Poziom podstawowy
FRONTEND 50 2 500zł
BACKEND 50 2 500zł
Poziom rozszerzony
FRONTEND 90 4 000zł
BACKEND 90 4 000zł

 

Najbliższa grupa rusza 23 lutego o godz. 09:00.

Zajęcia są podane w pełnych godzinach zegarowych.

 

 

Bartosz SZYMENDERA

Absolwent Politechniki Poznańskiej na kierunkach Informatyka oraz Automatyka i Robotyka. Posiada 14 letnie doświadczenie programistyczne. Specjalizuje się głównie w technologiach frontendowych. Od 2014 roku prowadzi prace w krajowych i międzynarodowych projektach IT. Razem z zespołem programistycznym tworzy i rozwija specjalistyczne systemy związane z platformami wiedzy, bibliotekami cyfrowymi czy repozytoriami. Od 2017 roku należy do grupy roboczej rozwijającej startup wspomagający rozwój bioinformatyki w Polsce. W projekcie działającym w rozproszeniu i udostępniającym moc obliczeniową jest odpowiedzialny za warstwę prezentacyjną aplikacji. Jego zainteresowania zawodowe obejmują architekturę systemów informatycznych, wykorzystanie technologii chmurowych, projektowanie i implementacje interfejsów użytkownika. Aktualnie prowadzi pracę naukową związaną z bioinformatycznym podejściem do chorób o podłożu genetycznym.

 

Andrzej Fenzel

To programista z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.
Po ukończeniu uczelni wyższej w 2005 roku, rozpoczął pracę w zawodzie programisty i zdobywał doświadczenie tworząc rozbudowane systemy informatyczne dla przemysłu, wykorzystując takie technologie jak Java, Oracle, PostgreSql, RFiD, C#, PHP i inne.
Od 2013 roku jest współwłaścicielem firmy DevPark specjalizującej się w wytwarzaniu dedykowanych aplikacji webowych opartych o PHP i framework Laravel oraz Angular i VueJs.

W firmie zajmuje się dbaniem o jakoś wytwarzanego oprogramowania:
– nadzór nad tworzoną specyfikacją projektową
– poprawność architektury aplikacji,
– wykorzystanie wzorców projektowych,
– czystość i skalowalność kodu.

Wspomaga klientów w doborze właściwych rozwiązań technologicznych oraz dba o stosowanie odpowiednich metodyk wytwarzania i zarządzania projektami.
W swojej wieloletniej karierze pracował zarówno jako niezależny programista jak i członek większych zespołów, gdzie role były ściśle podzielone.
Obecnie swoją rozległą wiedzą wspiera zespół programistyczny w DevPark i wyznacza kierunki rozwoju firmy w zakresie stosowanych technologii.
Andrzej jest certyfikowanym programistą Laravel – frameworka, który w devpark jest głównym narzędziem do pracy w projektach opartych o PHP.

 

 

Kamil Piętka

To programista backendu z kilkuletnim doświadczeniem i entuzjasta nowych technologii opartych na rozwiązaniach blockchainowych. Pracuje głównie z technologiami powiązanymi z PHP i node.js. W swojej pracy miał styczność z różnymi frameworkami PHP. Od dwóch lat od kiedy pracuje w DevPark, wyspecjalizował się w frameworku Laravel, czego potwierdzeniem jest zdanie egzaminu i uzyskanie certyfikatu programisty Laravel. W zakres jego umiejętności, poza programowaniem i pracą w kilkuosobowych zespołach, wchodzi także umiejętność przygotowywania dokumentacji przed wykonawczych a co za tym idzie planowanie architektury. W swojej pracy wykorzystuje DDD (Domain Driven Design) jako podejście projektowe oraz TDD (Test Driven Development) jako podejście wykonawcze.