PROMOCJA!!!

UWAGA!!!

INFORMUJEMY, IŻ W DNIU 07 MAJA
BIURO OBSŁUGI KLIENTA BĘDZIE CZYNNE TYLKO DO GODZ. 16:00
ZA UTRUDNIENIA PRZEPRASZAMY
Prawo jazdy w Poznaniu? Tak, TYLKO w A&ATUT!

Nasi instruktorzy

 

Naszych instruktorów dobieramy starannie

Renata Słomińska
Doświadczony, cierpliwy i wymagający. W Naszym Ośrodku pracuje od 2005 roku. !!! Nie krzyczy !!! Bez zbędnego stresu przygotuje Cię do egzaminu. Zmiana popołudniowa.
Piotr Kupsik
Beniamin Górski
Po prostu super instruktor. To szczęście do niego trafić. Pracuje w naszym Ośrodku już 15 lat. Zmiana ranna.
Artur Nowakowski
PRAWO JAZDY ZDOBYĆ CHCESZ ? KOMFORT JAZDY LUBISZ TEZ ? TO DO MIRKA ZGLASZAJ SIĘ BY MARZENIA SPEŁNIĆ SWE !!!
Mirosław Samsel
Jestem instruktorem od 2001 roku. Posiadam 18 letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą, dzięki pracy w Szkole na poziomie policealnym i wykształceniu pedagogicznemu zdobytemu na Wydziale Studiów Edukacyjnych UAM w Poznaniu. Prowadzę zajęcia teoretyczne z kandydatami na instruktorów z zakresu metodyki nauczania. Moim Atutem jest zaufanie do ludzi, przez co godziny zajęc praktycznych ze mną to bezpieczeństwo i spokój. Twój sukces moim sukcesem
Paweł Siwa
Instruktor prawa jazdy kat. A oraz prawa jazdy kat. B. Jazdy na kategorię B prowadzi na zmianie popołudniowej jedynie w okresie zimowym. Jedyny w naszych szeregach posiadający uprawnienia na Egzaminatora zarówno kat "A" jak i kategorii "B" prawa jazdy.
Paweł Świdziński
Michał, jeździ tylko w okresie zimowym, rzadziej wspomaga nas latem. Instruktor z ogromnym doświadczeniem, również międzynarodowym - instruktor anglojęzyczny. Pełen humoru i pozytywnej energii.  Zmiana popołudniowa i weekendy.
Michał Ambrożkiewicz
Z Nami dopiero od sierpnia 2018 roku lecz doświadczony i cierpliwy. Adrian poprowadzi Cię precyzyjnie do upragnionego celu, z Nim prawo jazdy masz jak w banku. Zmiana popołudniowa.  
Adrian Rosiński