A&ATUT

Kurs Prawo Jazdy kat. B Poznań

Sprawdź dostępne kursy na prawo jazdy kategoria B. Z nami zdasz na prawo jazdy w Poznaniu za pierwszym razem!
Szkolimy od lat, dzięki czemu nasi instruktorzy mają mnóstwo doświadczenia i cierpliwości 🙂

Kursy Express

W A&ATUT oferujemy kursy prawa jazdy kat. B na najwyższym poziomie. Nasi instruktorzy to profesjonaliści, którzy pomogą Ci zdać egzamin na prawo jazdy szybko i bez stresu! 🙂

W naszej ofercie znajdziesz: standardowy kurs prawa jazdy kat. B, ekspresowy kurs prawa jazdy kat. B oraz kurs prawa jazdy w języku angielskim. Każdy kurs prawa jazdy składa się z części teoretycznej i praktycznej.
Oferujemy również jazdy doszkalające.

Poniżej znajdziesz wszystkie kursy prawa jazdy, które oferujemy. 
Nie czekaj, zapisz się już dziś! 🙂

Każdy kurs prawa jazdy to:

  • 30 godzin teorii – stacjonarnie lub ONLINE
  • 30 godzin jazd z naszymi doświadczonymi instruktorami
  • 2 godziny jazd sportowym MUSTANGIEM CABRIO w ramach kursu!
  • Samochody identyczne jak na egzaminie WORD – Kia Rio
  • Możliwość rozbicia płatności za kurs na 4 raty 0% lub 12, 24 czy nawet 50 rat z PayU 

Sprawdź jak wyrobić numer PKK żeby zapisać się na kurs prawa jazdy w Atucie 🙂

Dla Twojego komfortu:

  • Nasze biuro wsparcia kursanta jest otwarte od poniedziałku do piątku od 9 do 17 – we wszystkim Ci pomożemy 😉
  • Możesz dopasować jazdy do Twojego grafiku – jesteśmy elastyczni!
  • Dzięki opcji e-learningu możesz nauczyć się teorii o dowolnej porze i bez wychodzenia z domu

Masz pytanie?

Dlaczego nasz kurs prawa jazdy?

Bo jeździmy już od 26 lat i to nasza ogromna pasja!

Bo kochamy szkolić Was na świetnych kierowców, którzy z łatwością zdają egzamin!

A zresztą zapytajcie naszych kursantów, którzy mają już swoje prawko 😎

Agnieszka Piasecka
Agnieszka Piasecka
2024-05-23
Polecam bardzo szkołę jazdy A&Atut, egzamin teoretyczny i praktyczny zdałam za pierwszym razem. Instruktor Pani Renata to bardzo cierpliwy człowiek i przede wszystkim potrafi wszystko wytłumaczyć i co najważniejsze nauczyć jeździć💪💪💪
Влад Шевченко
Влад Шевченко
2024-05-14
Bardzo dobra szkola. I bardzo dobry instruktory. Polecam wszystkim
Mariia Klevets
Mariia Klevets
2024-05-01
Jestem bardzo zadowolona z kursu prawa jazdy, który ukończyłam niedawno. Zarówno część teoretyczna, jak i praktyczna były doskonale zorganizowane i prowadzone przez profesjonalnych instruktorów. Część teoretyczna kursu była bardzo pouczająca i przystępna. Materiał był przekazywany przez pana Piotra w sposób klarowny, a wszelkie wątpliwości były natychmiast wyjaśniane przez niego. Dodatkowo, dostęp do dodatkowych materiałów edukacyjnych był bardzo pomocny przy przygotowaniach do egzaminu teoretycznego. Część praktyczna była niezwykle wartościowa. Instruktorz Artur był cierpliwy, wyrozumiały i wykazywał się dużą wiedzą praktyczną. Ponadto, atmosfera na kursie była przyjazna i wspierająca, co dodatkowo ułatwiło mi naukę. Teorię zdałam za drugim razem, a praktykę - za pierwszym razem! Gorąco polecam ten kurs wszystkim, którzy planują uzyskać prawo jazdy. Był to dla mnie niezwykle wartościowe doświadczenie.☺️
Mikołaj Musiał
Mikołaj Musiał
2024-04-26
Polecam, jazdy z adamem czysta przyjemnosc
Yana Shevchenko
Yana Shevchenko
2024-04-25
Najlepsza szkoła jazdy. Podpasowali mi zajęcia pod moją pracę, co było bardzo dla mnie wygodnie. Jeździłam z instruktorem Marcinem, bardzo go polecam.
Patryk Walkowiak
Patryk Walkowiak
2024-04-23
Trafiłem do A&Atut z polecenia i wcale się nie dziwie! Świetna atmosfera w całym ośrodku oraz bardzo doświadczeni instruktorzy, którzy wiedzą jak indywidualnie podejść do kursanta. Szczególnie polecam Pana Pawła. Czysta przyjemność z nauki, zero stresu i świetna atmosfera podczas lekcji. Miałem przyjemność jeździć również z Panem Darkiem, pełen profesjonalizm, dużo cierpliwości, oraz porady praktyczne dzięki którym udało mi się jeszcze lepiej zapanowac nad pojazdem. Zdana teoria jak i praktyka za pierwszym razem, serdecznie polecam i dziękuję. :)
Adusia W
Adusia W
2024-04-18
Bardzo polecam!! Świetna szkoła jazdy, profesjonalne podejście do kursantów. Dużo wiedzy i doświadczenia. Bardzo polecam Pana Darka, który ma dużo cierpliwości i wprowadza bardzo miłą atmosferę podczas jazd, tak że od początku kursu jeździło się bez stresu. Szkoła jazdy A&Atut świetnie przygotuje do egzaminów na prawo jazdy!
Gerard Kozubski
Gerard Kozubski
2024-04-17
Serdecznie polecam! Bardzo miła atmosfera i profesjonalne podejście. Jazdy z Panem Darkiem zapewniły mi nie tylko zdanie egzaminu za pierwszym razem, ale także pewność siebie na drodze. Zdecydowanie najlepsza szkoła jazdy w Poznaniu.
Żaneta Gołyś
Żaneta Gołyś
2024-04-16
Cieszę się, że znajoma poleciła mi to miejsce. Świetna atmosfera z instruktorami, wiedza przekazana bardzo profesjonalnie. Szczególnie polecam Pana Dariusza i Pana Pawła którzy mają wielkie pokłady cierpliwości. Myślę, że zrobili naprawdę dobrą robotę ponieważ miałam duże obawy z poruszaniem się na drogach i duży strach z tym związany. Teraz do jazdy nastawiam się z entuzjazmem i dobrym nastawieniem. Panie w biurze bardzo miłe i pomocne. Jak zdawać kurs na prawo jazdy to tylko tam. Serdecznie polecam ❤️🥰
Agata Kasprzak
Agata Kasprzak
2024-04-10
Bardzo dobra szkoła nauki jazdy! Szczególnie polecam Pana Dariusza, który ma w sobie niezmierzone pokłady cierpliwości i dostosowuje się do potrzeb kursanta - kładzie nacisk na partie, które mogą sprawiać kłopot, wymyśla fajne trasy, ale też pyta, gdzie kursant chciałby pojechać/co poćwiczyć. Jest elastyczny, wprowadza miłą atmosferę, która pomaga nawet tym najbardziej spiętym (np. mnie). Polecam tego instruktora osobom, które zaczynają, ale też tym, które długo nie jeździły i mają opory. Z Panem Dariuszem każdy może się nauczyć!

Podstawowy kurs na prawo jazdy kat. B Poznań

Chcesz opanować sztukę prowadzenia samochodu? Zgłoś się na Podstawowy Kurs Prawa Jazdy w A&ATUT w Poznaniu! Na naszych zajęciach, poprowadzonych przez doświadczonych instruktorów, zapewniamy wszechstronne przygotowanie do egzaminu państwowego, zarówno na poziomie teoretycznym, jak i praktycznym. Nasza oferta obejmuje: szkolenia teoretyczne, jazdy miejskie, jazdy poza miastem, oraz przygotowanie do egzaminu.

Przy wykorzystaniu nowoczesnych samochodów szkoleniowych (KIA RIO, FORD MUSTANG), zapewniamy bezpieczeństwo i komfort podczas nauki. W A&ATUT stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta, a nasze kursy są dostosowane do różnych poziomów umiejętności.

Rozpocznij swoją przygodę z prowadzeniem samochodu w A&ATUT – miejscu, gdzie pasja do nauki jazdy spotyka się z profesjonalizmem i troską o bezpieczeństwo. Dołącz do grona naszych zadowolonych absolwentów i zacznij cieszyć się wolnością, jaką daje posiadanie prawa jazdy. Zarejestruj się już dziś!

Ekspresowy i szybki kurs na prawo jazdy Poznań

Potrzebujesz prawa jazdy w ekspresowym tempie? Wybierz Ekspresowy i Szybki Kurs Prawa Jazdy w A&ATUT w Poznaniu w 3 tygodnie to tylko 19 dni! Nasza intensywna ścieżka edukacyjna pozwoli Ci zdać egzamin w mgnieniu oka! W naszej ofercie znajdziesz skoncentrowane sesje teoretyczne oraz praktyczne jazdy na nowoczesnych samochodach szkoleniowych.

Nasze metody nauczania zostały zaprojektowane tak, aby maksymalnie skrócić czas nauki, nie rezygnując z jakości kształcenia. Nasz zespół doświadczonych instruktorów będzie z Tobą na każdym kroku, zapewniając Ci pełne wsparcie i bezpieczeństwo.

W A&ATUT, przyspieszymy Twoją drogę do wolności! Dajemy Ci możliwość zdobycia prawa jazdy w zdecydowanie krótszym czasie. Zarejestruj się na nasz Ekspresowy i Szybki Kurs Prawa Jazdy Kat. B już dziś i dołącz do grona naszych zadowolonych absolwentów!

Prawo jazdy B w języku angielskim (English)

Prawo jazdy to Twoja przepustka do swobody i niezależności! W A&ATUT szkolimy zarówno po polsku, jak również w języku angielskim, oferując profesjonalne szkolenia dla osób anglojęzycznych i studentów zagranicznych. Posiadamy certyfikowany, doświadczony personel, który mówi biegle po angielsku, umożliwiając Ci łatwe zrozumienie zasad, manewrów i strategii jazdy.

Nasze kursy są starannie zaprojektowane, aby zapewnić Ci nie tylko umiejętności niezbędne do zaliczenia egzaminu, ale także pewność siebie na drodze. Przyłącz się do naszej różnorodnej społeczności studentów i zacznij swoją przygodę z jazdą od A&ATUT! Mamy elastyczne godziny i atrakcyjne ceny. Niezależnie od Twojego poziomu doświadczenia, nasza misja to sprawić, aby nauka jazdy była dla Ciebie intuicyjna, bezpieczna i przyjemna. Zarejestruj się już dzisiaj na stronie A&ATUT. Wybierz swoją drogę do niezależności z nami!

Prawo jazdy manual kat. B Poznań

W A&ATUT oferujemy kursy prawa jazdy na samochody z manualną skrzynią biegów. Samochód z manualną skrzynią biegów daje pełną kontrolę nad pojazdem, ale wymaga od kierowcy obsługi sprzęgła i biegów. Natomiast samochód z automatyczną skrzynią biegów to wygoda i łatwość obsługi, idealny dla tych, którzy wolą skupić się na samej jeździe. Nasze kursy prawa jazdy kat. B w Poznaniu są prowadzone przez doświadczonych instruktorów, którzy nauczą Cię, jak skutecznie i bezpiecznie korzystać z skrzyni biegów manualnej.

A&ATUT zapewni Ci solidne podstawy i niezbędne umiejętności jazdy w mieście i poza nim, abyś mógł z pewnością siedzieć za kierownicą. Zgłoś się do nas już dzisiaj i zacznij swoją drogę do wolności na drodze z A&ATUT!

Zdobądź prawo jazdy B nawet w 3 tygodnie

Chcesz zdobyć prawo jazdy szybko, bezpiecznie i efektywnie? Wybierz A&ATUT, miejsce, gdzie Twoje marzenia o niezależności na drodze stają się rzeczywistością! Właśnie teraz, oferujemy wyjątkowy program szkolenia, dzięki któremu możesz uzyskać prawo jazdy kategorii B nawet w ciągu 3 tygodni.

Zalety wyboru A&ATUT to nie tylko skuteczność i szybkość (wysoka zdawalność), ale przede wszystkim jakość. Nasz zespół składa się z doświadczonych instruktorów jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nich to pasjonat, który nauczy Cię nie tylko technicznej strony prowadzenia samochodu, ale przede wszystkim odpowiedzialności na drodze. Przykładamy ogromną wagę do indywidualnego podejścia do każdego kursanta, dostosowując szkolenie do jego umiejętności i potrzeb.

A&ATUT to gwarancja najwyższej jakości szkolenia kierowców. W naszej ofercie znajdują się nowoczesne samochody, w których z radością odbywasz swoje jazdy, oraz interaktywne materiały do nauki przepisów drogowych. Sprawdź nas już teraz i przekonaj się, dlaczego tak wielu kursantów poleca nas swoim znajomym. A&ATUT – Twój najkrótszy i najbezpieczniejszy sposób na zdobycie prawa jazdy!

Tagi strony: prawo jazdy poznań, prawko poznań, prawo jazdy kat b poznań

W A&ATUT cenimy świetną atmosferę - od zawsze! Razem raźniej! Zaproś znajomego, zróbcie razem prawko w A&ATUT, a w nagrodę otrzymasz 50 PLN, za które możecie razem świętować zdane egzaminy.

Zostaw numer - oddzwonimy